LISTA NAUCZYCIELI
Imię i nazwisko | Przedmiot/zajęcia |
---|---|
Anna Biernacka-Zalewska | edukacja wczesnoszkolna |
Justyna Biernat | edukacja wczesnoszkolna |
Jerzy Bil | wychowanie fizyczne |
Małgorzata Biszczak- Kunik | dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego |
Anna Bochyńska | edukacja wczesnoszkolna |
Monika Bouazzi | pedagog |
Łukasz Brożyna | historia, etyka |
Alina Charewicz | matematyka |
Agnieszka Ćwiąkała | przyroda, biologia |
Kamila Dendek | edukacja wczesnoszkolna |
Elżbieta Drahan | wychowanie fizyczne |
Grażyna Durman | edukacja wczesnoszkolna |
Aleksandra Dzierza | język polski |
Agnieszka Jakowczyk | pedagog specjalny |
Jarosław Filipiak | religia |
Małgorzata Frącek | logopeda |
Iwona Godorowska | psycholog |
Małgorzata Gołąb | edukacja wczesnoszkolna |
Monika Hojło | biblioteka |
Małgorzata Janukowicz | religia |
Michał Kanaraszczuk | fizyka, matematyka |
Anna Karda | pedagog specjalny |
Dorota Kępczyńska- Pańczyszyn | język niemiecki |
Violetta Kita | urlop zdrowotny |
Zbigniew Kita | wychowanie fizyczne |
Elżbieta Koniec | pedagog specjalny |
Monika Kosobudzka | pedagog |
Małgorzata Kowalska | geografia, WOS |
Elżbieta Kozik | świetlica |
Agata Księżnik-Arendarska | edukacja wczesnoszkolna |
Małgorzata Kulig | język polski |
Barbara Kunik-Leśniak | edukacja wczesnoszkolna |
Emilia Litwin | świetlica |
Grzegorz Markocki | język angielski, technika |
Agata Maziarz | edukacja wczesnoszkolna |
Ewa Mazur | edukacja wczesnoszkolna |
Ewa Mądrzańska | świetlica |
Nataliia Nahiriniak | tłumacz j. ukraińskiego |
Joanna Oleksy-Tokarczyk | pedagog specjalny |
Anna Osiecka | język anigielski |
Maria Osiecka | edukacja wczesnoszkolna |
Magdalena Pańczyszyn | pedagog specjalny |
Emilia Pęcherek | świetlica |
Magdalena Pietraszewska | pedagog |
Zdzisława Pryszcz | edukacja wczesnoszkolna |
Dorota Pstrowska | świetlica |
Małgorzata Reduch | wychowanie fizyczne |
Brenda Romaniuk | przyroda, chemia |
Ewa Ruda | język polski |
Alicja Salmanowicz | język niemiecki |
Maria Sierota | matematyka, informatyka |
Katarzyna Sławińska | język polski |
Katarzyna Sobańska | muzyka, plastyka |
Daniel Staroń | wychowanie fizyczne |
Agnieszka Staszczyk | edukacja wczesnoszkolna |
Katarzyna Strąk | wicedyrektor, informatyka |
Mariusz Strzałkowski | historia, WOS |
Beata Szczerba | matematyka, fizyka |
Sabina Szmigulan | język angielski |
Marzena Śnieżek | religia |
Dorota Wagus-Mańka | język angielski |
Marzena Wantuch | wicedyrektor, logopeda |
Beata Wolny | matematyka, informatyka |
Grażyna Worobiec | edukacja wczesnoszkolna |
Damian Żłobiński | informatyka |
Ewa Żubrowska | pedagog specjalny |
Szkoła Podstawowa
im. Orła Białego w Miękini
ul.Szkolna 2,
55-330 Miękinia
tel. 713144981,
713144962