Koniec roku szkolnego ::Szkoła Podstawowa w Miękini

Koniec roku szkolnego

2024-06-21

Zakończył się rok szkolny 2023/2024 i nadchodzą upragnione wakacje. W naszej szkole przypieczętowaliśmy to z rozmachem, przytupem oraz łzami wzruszenia, podczas dwóch uroczystych apeli: klas młodszych - edukacja wczesnoszkolna i starszych- klasy 4-8.

dyplom-i-absolwent-ruchomy-obrazek-0019W klasach młodszych było radośnie i prawie wakacyjnie, a piosenka „ Z tobą wszystko mi gra, z tobą lepszy ten świat (..)” wprowadziła nas we wspaniały nastrój.

W klasach starszych było bardziej melancholijnie, bo ósmoklasiści żegnali szkołę i nagle odkryli, że żal jest im się z nią rozstać. Wszyscy wczuliśmy się w nastrój piosenek, tekstów i wierszy, w których najważniejsze wydało się przesłanie, że „ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy” i życzenia:„szczęśliwej drogi, już czas”.

Podczas obu uroczystości uhonorowano osoby życzliwe Szkole Podstawowej w Miękini, których wsparcie jest dla naszej placówki bezcenne. Panie: dyrektor Ewelina Mazurkiewicz, sekretarz Małgorzata Dyrda, kierownik Gabriela Gronek-Bednarczyk, dyrektor Małgorzata Sujecka oraz Nadleśniczy pan Waldemar Zaremba - cieszymy się z Państwa obecności i okazywanej nam życzliwości.

Odwiedzili nas też harcerze, którzy odznaczyli naszą panią dyrektor Małgorzatę Biszczak-Kunik oraz panie dyrektor: Ewelinę Mazurkiewicz i Małgorzatę Sujecką Honorową Odznaką Ruchu Przyjaciół Harcerstwa.

Były nagrody i dyplomy dla najbardziej wyróżniających się uczniów pod względem edukacyjnym, ale także sportowym, czytelniczym i tych najbardziej wytrwałych, którzy podczas całego roku szkolnego wykazali się 100% frekwencją.  Składano gorące gratulacje zarówno uczniom, jak i dumnym z ich osiągnięć, rodzicom.

Wszystkim dziękujemy za ten rok pracy, a teraz przyszedł czas wypoczynku, oby był piękny i bezpieczny! I.G.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z obu wydarzeń, wystarczy kliknąć:

KLASY MŁODSZE

KLASY STARSZE

dyplom-i-absolwent-ruchomy-obrazek-0009

 

 


Szkoła Podstawowa

 im. Orła Białego w Miękini

ul.Szkolna 2, 

55-330 Miękinia

tel. 713144981, 

713144962

 

orzel-ruchomy-obrazek-0099

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

herb Gminy Miękinia Logo Szkoła Bez Przemocy Logo Pajacyk Logo Lulek Logo Napisz List

Wakacje - wszystkim życzymy wspaniałego wypoczynku!
od: 2024-06-22 do: 2024-08-31