Lp.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

  1.  

Biernacka-Zalewska Anna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Bil Jerzy

wychowanie fizyczne

  1.  

Biszczak – Kunik Małgorzata

wicedyrektor ds. Szkoły Podstawowej,

 język polski, informatyka

  1.  

Błachut Agnieszka

wicedyrektor ds. Publicznego Gimnazjum,

przyroda, biologia

  1.  

Bochyńska Anna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Bouazzi Monika

pedagog szkolny

  1.  

Brożyna Łukasz

historia, etyka

  1.  

Chytła Artur

muzyka

  1.  

Ćwiąkała Agnieszka

przyroda, biologia

  1.  

Drahan Elżbieta

wychowanie fizyczne

  1.  

Durman Grażyna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Dzierza Aleksandra

język polski

  1.  

Gawlińska Agnieszka

język niemiecki

  1.  

Godorowska Iwona

psycholog szkolny

  1.  

Gołąb Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Grochowska Marta

język polski

  1.  

Grudzińska Regina

religia

  1.  

Hojło Monika

zajęcia świetlicowe

  1.  

Janukowicz Małgorzata

religia

  1.  

Karda Anna

język polski

  1.  

Kępczyńska-Pańczyszyn Dorota

język niemiecki

  1.  

Kita Violetta

plastyka, zajęcia techniczne

  1.  

Kita Zbigniew

wychowanie fizyczne

  1.  

Koniec Elżbieta

nauczyciel wspomagający

  1.  

Kosobudzka Monika

pedagog szkolny

  1.  

Kowalska Małgorzata

geografia

  1.  

ks. Filipiak Jarosław

religia

  1.  

Kulig Małgorzata

język polski

  1.  

Kunik Barbara

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Kusznir Katarzyna

język niemiecki

  1.  

Mamończyk Ewa

język angielski

  1.  

Mościcka Iwona

fizyka

  1.  

Oleksy-Tokarczyk Joanna

nauczyciel wspomagający

  1.  

Osiecka Anna

język angielski

  1.  

Osiecka Maria

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Piasta Elżbieta

logopeda

  1.  

Pietraszewska Magdalena

nauczyciel wspomagający

  1.  

Pryszcz Zdzisława

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Pstrowska Dorota

zajęcia świetlicowe

  1.  

Reduch Małgorzata

wychowanie fizyczne

  1.  

Ruczakowska Aneta

biologia

  1.  

Ruda Ewa

urlop macierzyński

  1.  

Salmanowicz Alicja

język niemiecki

  1.  

Sierota Maria

matematyka, informatyka

  1.  

Skoczylas Alicja

nauczyciel biblioteki

  1.  

Sławińska Katarzyna

język polski

  1.  

Sobańska Katarzyna

muzyka, plastyka, informatyka

  1.  

Strąk Katarzyna

matematyka, informatyka

  1.  

Stróżyk Magdalena

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Strzałkowski Mariusz

historia, wos

  1.  

Strzelczyk Julita

L4

  1.  

Surdyk Bogdan

technika

  1.  

Szczerba Beata

matematyka

  1.  

Szmigulan Sabina

język angielski

  1.  

Śnieżek Marzena

religia

  1.  

Trojan Anita

chemia

  1.  

Unifantowicz Łukasz

język angielski

  1.  

Wagus – Mańka Dorota

język angielski

  1.  

Wantuch Marzena

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Wlaźlak-Szał Magdalena

Dyrektor Zespołu Szkół

  1.  

Wolny Beata

matematyka, informatyka

  1.  

Worobiec Grażyna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Zielińska Maria

zajęcia świetlicowe

  1.  

Żubrowska Ewa

nauczyciel wspomagający

 

 

   
   

Szkoła Podstawowa
im. Orła Białego

 

ul. Szkolna 2

55-330 Miękinia
woj. dolnośląskie
sp.miekinia@wp.pl

Tel.71 736 00 71

Fax.71 736 00 70

 

herb Gminy Miękinia Logo Szkoła Bez Przemocy Logo Pajacyk Logo Lulek Logo Napisz List

Rok szkolny
od: 2017-09-04 do: 2018-06-22

Do wakacji zostało: 245 dni
2017-10-19