Lp.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

  1.  

Biernacka-Zalewska Anna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Bil Jerzy

wychowanie fizyczne

  1.  

Biszczak – Kunik Małgorzata

wicedyrektor ds. Szkoły Podstawowej,

 język polski, informatyka

4.

Bochyńska Anna

edukacja wczesnoszkolna

5.

Bouazzi Monika

pedagog szkolny

6.

Brożyna Łukasz

historia, etyka

7.

Ćwiąkała Agnieszka

przyroda, biologia

8. Dendek Wojciech

pedagog specjalny

 

9 Dendek Kamila

 

edukacja wczesnoszkolna

 

10.

Drahan Elżbieta

wychowanie fizyczne

11.

Durman Grażyna

edukacja wczesnoszkolna

12.

Dzierza Aleksandra

język polski

13.

 

ks. Filipiak Jarosław

 

religia

14.

Godorowska Iwona

psycholog szkolny

15.

Gołąb Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

16.

Gołębiowska Maria

religia

17.

Hojło Monika

zajęcia świetlicowe

18.

Janukowicz Małgorzata

religia (urlop macierzyński)

19.

Karda Anna

język polski

20.

Kępczyńska-Pańczyszyn Dorota

język niemiecki

21.

Kita Violetta

plastyka, zajęcia techniczne

22.

Kita Zbigniew

wychowanie fizyczne

23. Konarska Anna edukacja wczesnoszkolna

24.

Koniec Elżbieta

pedagog specjalny

25.

Kosobudzka Monika

pedagog szkolny

26.

Kowalska Małgorzata

geografia

27.

Księżnik - Arendarska Agata

edukacja wczesnoszkolna

28.

Kulig Małgorzata

język polski

29.

Mamończyk Ewa

język angielski

30.

Marczak Joanna

język polski

31.

Osiecka Anna

język angielski

32. Pacześniak Agnieszka przyroda, biologia
33 Pęcherek Emilia świetlica

34.

Piasta Elżbieta

logopeda

35.

Pietraszewska Magdalena

pedagog specjalny

36.

Pstrowska Dorota

zajęcia świetlicowe

37.

Reduch Małgorzata

wychowanie fizyczne

38.

Salmanowicz Alicja

język niemiecki

39.

Sierota Maria

matematyka, informatyka

40.

Skoczylas Alicja

nauczyciel biblioteki

41.

Sobańska Katarzyna

muzyka, plastyka, informatyka

42.

Staroń Daniel

wychowanie fizyczne

43.

Strąk Katarzyna

matematyka, informatyka

44.

Strzałkowski Mariusz

historia, wos

45.

Szczerba Beata

matematyka,

46.

Szmigulan Sabina

język angielski

47.

Trojan Anita

chemia

48.

Wagus – Mańka Dorota

język angielski

49.

Wantuch Marzena

wicedyrektor ds. Szkoły Podstawowej i Przedszkole, logopeda

50.

Wlaźlak-Szał Magdalena

Dyrektor Zespołu Szkół

51.

Wolny Beata

matematyka, informatyka

52.

Worobiec Grażyna

edukacja wczesnoszkolna

53.

Żubrowska Ewa

pedaogog specjalny

 

 

   
   

Szkoła Podstawowa
im. Orła Białego w Miękini

55-330 Miękinia,

ul. Szkolna 2

tel.71/7360071

fax.71/7360070

 

 

herb Gminy Miękinia Logo Szkoła Bez Przemocy Logo Pajacyk Logo Lulek Logo Napisz List

Rok szkolny
od: 2020-09-01 do: 2021-06-25

Do wakacji zostało: 242 dni