Święta Bożego Narodzenia ::Szkoła Podstawowa w Miękini

Święta Bożego Narodzenia

2019-12-22

Święta zawsze budzą w człowieku nadzieję, a wraz z nią wiele dobra i życzliwości - takie przesłanie płynie z poezji ks. Jana Twardowskiego. Ludzie bowiem, dzieląc się opłatkiem, składają sobie życzenia, okazują uczucia, na które nie zawsze starcza im czasu w codziennym życiu. Święta budzą potrzebę pojednania i żal za wykroczenia przeciw miłości.

aniol-na-boze-narodzenie-ruchomy-obrazek-0137Dlatego ks. Twardowski pisał, że Boże Narodzenie sprawia, iż stajemy się lepsi. I przypominał, że na świecie jest więcej dobra niż zła. (źródło:niedziela.pl)

Wszystkim naszym Uczniom oraz ich Rodzicom, a także  tym, którzy w jakikolwiek sposób identyfikują się z  miejscem, jakim jest Szkoła w Miękini składamy piękne, świąteczne życzenia: miłości, radości, szczęścia i zdrowia. Niech dobro Świąt Bożego Narodzenia trwa w nas cały rok 2020 i jeszcze dużo, dużo dłużej….aniol-na-boze-narodzenie-ruchomy-obrazek-0096

Dyrekcja i Nauczyciele Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Miękini

aniol-na-boze-narodzenie-ruchomy-obrazek-0074

(A jak było świątecznie, w ostatni dzień przed przerwą z okazji Świąt, popatrzcie klikając w galerię. Oprócz kolęd były peruwiańskie rytmy, poza pięknymi Jasełkami w wykonaniu uczniów młodszych i starszych, była poruszająca historia Indian. Dodatkowo na facebooku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miękini jest relacja na żywo z tego dnia, prowadzona przez naszą niezawodną panią wicedyrektor M. Biszczak-Kunik, zachęcamy do wchodzenia i lajkowania)

 

 

 

 

 

Galeria


Szkoła Podstawowa
im. Orła Białego w Miękini

 

 

55-330 Miękinia,

ul. Szkolna 2

tel.71/7360071

fax.71/7360070

 

 

 

 

herb Gminy Miękinia Logo Szkoła Bez Przemocy Logo Pajacyk Logo Lulek Logo Napisz List

Wakacje - wszystkim życzymy wspaniałego wypoczynku!
od: 2021-06-28 do: 2021-08-31