Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej online ::Szkoła Podstawowa w Miękini

Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej online

2020-11-24

Co roku organizowaliśmy wspólnie z Gminą Miękinia Powiatowy Konkurs Patriotyczny. Na scenie Samorządowego Ośrodka Kultury uzdolnieni wokalnie uczniowie szkół powiatu średzkiego prezentowali swoje wykonania polskich piosenek o treści patriotycznej.

Pandemia pokrzyżowała w tym roku nasze plany. Nie możemy konkursu zorganizować w tradycyjnej formule, ale chcemy, żeby się odbył, dlatego proponujemy możliwość wzięcia w nim udziału, w formie online.

Informujemy, że chętni uczniowie ze szkół powiatu średzkiego (uczniowie klas IV-VIII) mogą przesyłać filmy z prezentacjami piosenek w formie UDOSTĘPNIONEGO LINKU na adres mailowy: godorowska@wp.pl lub monika.kosobudzka@wp.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 grudnia 2020 roku. Poniżej załączmy pliki do pobrania: regulamin konkursu, kartę zgłoszenia oraz zgodę na publikację wizerunku, jednocześnie informując, że publikować w internecie (strona internetowa Szkoły Podstawowej w Miekini oraz szkolny facebook) będziemy tylko nagrodzone wykonania laureatów.

Piosenki oceniać będzie profesjonalne jury w składzie: przewodnicząca jury - Iwona Kuriata – Leśniak (muzyk, multiinstrumentalista, kompozytor), członkowie - Katarzyna Sobańska (muzyk, animator kultury), Klaudia Jacher (muzyk, dyrygent).

Konkurs jest wpisany na listę Kuratorium Oświaty, w związku z czym laureaci poza nagrodami i dyplomami, otrzymają dodatkowe punkty rekrutacyjne do szkół ponadpodstawowych.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i serdecznie pozdrawiamy:

Magdalena Wlaźlak – Szał – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miękini

Iwona Godorowska – organizator konkursu

Monika Kosobudzka – organizator konkursu

Regulamin

Karta zgłoszenia

Publikacja wizerunku


Szkoła Podstawowa
im. Orła Białego w Miękini

 

55-330 Miękinia,

ul. Szkolna 2

tel.71/7360071

fax.71/7360070

 

 

 

 

herb Gminy Miękinia Logo Szkoła Bez Przemocy Logo Pajacyk Logo Lulek Logo Napisz List

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
od: 2021-03-01 do: 2021-03-02

Do wakacji zostało: 115 dni