Drodzy Rodzice, koniecznie przeczytajcie!

2020-04-03

Mamy już za sobą kilkanaście dni pracy w nowym systemie - szkoły bez szkoły jako budynku, czyli tzw. pracy zdalnej. Za nami już jakiś czas funkcjonowania w nowej rzeczywistości, powoli, mam wrażenie, odnajdujemy się w nowej sytuacji, która jednak nadal pozostaje wielką niewiadomą.

Chciałam podziękować Państwu za wyrozumiałość i trud włożony w adaptację do nowej formy pracy szkolnej, która mimo wysiłków włożonych przez każdą ze stron, nadal jest przestrzenią eksperymentu, prób i błędów, terenem wyzwań. Dziękuję za współpracę, Państwa wskazówki, sugestie, uwagi - za wsparcie, zrozumienie i życzliwość. Mam nadzieję, że obecna forma pracy, która niesie ze sobą dużo trudnych emocji, stanie się też jednak źródłem nowych doświadczeń, kompetencji, wiedzy i umiejętności, a kroki przez nas poczynione w kierunku rozwijania współpracy z uczniami i Państwem będą krokami w dobrą stronę.
Na koniec chciałabym przesłać Państwu treść listu otwartego, który był skierowany przez Ministerstwo Edukacji we Francji do wszystkich rodziców dzieci w wieku szkolnym. Dla mnie, w tym trudnym dla wszystkich okresie, słowa tego listu były bardzo cenne, dlatego chciałabym podzielić się nimi z Państwem.


Dużo zdrowia, pogody ducha, wytrwałości i nadziei na lepsze,
pozdrawiam serdecznie,
pedagog Monika Kosobudzka

List otwarty Ministerstwa Edukacji we Francji do rodziców dzieci w wieku szkolnym

 


Szkoła Podstawowa
im. Orła Białego

w Miękini

 

serce-ruchomy-obrazek-0879

 

55-330 Miękinia

ul. Szkolna 2

tel.717360071

fax.717360070

 

herb Gminy Miękinia Logo Szkoła Bez Przemocy Logo Pajacyk Logo Lulek Logo Napisz List

Rok szkolny
od: 2019-09-02 do: 2020-06-26

Do wakacji zostało: 28 dni