Rozpoczęcie roku szkolnego

2019-09-02

2 września, w całej Polsce, wszystkie szkoły, rozpoczęły nowy rok szkolny. W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Miękini pożegnaliśmy wakacje witając szkołę, w dwóch turach.

O godzinie 10.00 nowy rok szkolny witały klasy starsze (piąte, szóste, siódme i ósme), a dwie godziny później, czyli o 12.00, klasy młodsze (pierwsze, drugie, trzecie i czwarte).

Pani Dyrektor Magdalena Wlaźlak – Szał, wraz z paniami wicedyrektor - Małgorzatą Biszczak – Kunik i Marzeną Wantuch, serdecznie powitały Uczniów i Rodziców. W pięknych i bardzo ciepłych słowach Pani Dyrektor zwróciła się do wszystkich uczniów, ale szczególnie serdecznie witała pierwszoklasistów, którzy wyglądali na bardzo zadowolonych i raczej mało stremowanych.

Było uroczyste wprowadzenie sztandaru i hymn państwowy oraz przedstawianie wszystkich pracowników szkoły. Na obie uroczystości przybyło wielu rodziców, ale o godzinie 12.00 hala widowiskowo – sportowa wprost pękała w szwach. Rodzice wspierali swoje pociechy i z zapałem je fotografowali. Wszyscy chętnie pozowali do zdjęć, a zdjęcia z Wójtem Gminy Miękinia panem Janem Marianem Grzegorczynem, który z uśmiechem fotografował się z dziećmi, były zwieńczeniem sesji fotograficznych i całego, witającego nowy rok szkolny, dnia.

Wszystkim naszym Uczniom życzymy zapału do pracy, wielu przyjaciół i samych szóstek, a Rodzicom naszych podopiecznych uśmiechu, cierpliwości i prawdziwie owocnej współpracy z nauczycielami.

 I.G.

 

 

 

 

Galeria


Szkoła Podstawowa
im. Orła Białego

ul. Szkolna 2,

55-330 Miękinia,woj. dolnośląskie,

sp.miekinia@wp.pl

Tel.71 736 00 71

Fax.71 736 00 70

 

 

herb Gminy Miękinia Logo Szkoła Bez Przemocy Logo Pajacyk Logo Lulek Logo Napisz List

Rok szkolny
od: 2019-09-02 do: 2020-06-26

Do wakacji zostało: 123 dni