Konkurs STOP CYBERPRZEMOCY

2018-05-15

We współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Miękini, w ramach projektu „Porozmawiajmy o przemocy”, został ogłoszony konkurs na plakat i film. Zakończył się etap szkolny tego konkursu, nagrodzone prace, będą rywalizować na etapie gminnym z pracami uczniów ze szkół w Lutyni i Pisarzowicach.

W kategorii „klasy I-VI” (plakat)pierwsze miejsce zajęła klasa Va, drugie klasa Ia, a trzecie klasa Ic. W kategorii „klasy VII i gimnazjum”, pierwsze miejsce zdobył plakat klasy IIIb, drugie VIIc, trzecie VIIb.

Uczniowie zaangażowani w tworzenie prac zostaną nagrodzeni ocenami celującymi z plastyki.

Filmy na temat cyberprzemocy stworzyły dwa zespoły, jeden z klasy Vc, drugi z klasy IVd. Oba filmy różniły się formą przekazu tematu wiodącego, jednak wkład pracy dzieci i walory artystyczne przełożyły się na przyznanie przez jury dwóch równorzędnych pierwszych miejsc. Uczniowie zaangażowani w proces tworzenia zostaną nagrodzeni oceną celującą z informatyki.

Wszystkie nagrodzone prace zostaną przekazane do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, gdzie wezmą udział w kolejnym etapie konkursu, w ramach działań w obrębie projektu „Porozmawiajmy o przemocy”. I. G.

 

 

 

 

 

 

Galeria


Szkoła Podstawowa
im. Orła Białego

ul. Szkolna 2,

55-330 Miękinia
woj. dolnośląskie
sp.miekinia@wp.pl

Tel.71 736 00 71

Fax.71 736 00 70

 

 

herb Gminy Miękinia Logo Szkoła Bez Przemocy Logo Pajacyk Logo Lulek Logo Napisz List

Pamiętajcie! Zbliża się Dzień Babci i Dziadka
od: 2019-01-18 do: 2019-01-20

Do wakacji zostało: 152 dni
2019-01-19