Urodzinowa niespodzianka w 5c

2018-03-09

W wielkiej tajemnicy cała klasa zorganizowała niespodziankę dla Bartka Chojniaka "Czosnka", klasowego przewodniczącego. „Bo on jest dla nas taki fajny i tyle dla nas robi”, pomoże nam pani? - usłyszałam.

Dalej sprawy potoczyły się, jak zwykle, błyskawicznie, a łańcuszek pomocników stałe się powiększał. Lena upiekła tort (jak Lena piekła, to musi być pyszny - komentowały dzieci), Marcela pomagała jej go ukryć, panie ze świetlicy przechowały ciasto, a Pani Ala wezwała Czosnka do biblioteki, żeby pomógł jej przy książkach. Pozostała jeszcze tylko zamiana klas z Panią Martą, żebyśmy mogli świętować w naszej sali. I przy świeczkach, torcie i dyplomie od wszystkich, czekaliśmy na pojawienie się Bartka.

Tymczasem Biedaczek wchodził na drabinę, znosił i wnosił kolejne tomy, aż wreszcie chłopcy zaalarmowali go, że kazałam mu natychmiast wracać, bo jest kartkówka z polskiego. Z usprawiedliwieniem od Pani z biblioteki wbiegł do klasy i... usłyszał gromkie „Sto lat!”.

To tylko próbka pomysłów i współpracy całej 5c. Oby lubili się coraz bardziej, uczyli coraz lepiej i zapamiętali ten czas jako najlepsze lata w swoim życiu.

Wszystkiego najlepszego, Czosnek i cała 5c!

Anna Karda

 

 

 

 

 

 

Galeria


Szkoła Podstawowa
im. Orła Białego

ul. Szkolna 2,

55-330 Miękinia
woj. dolnośląskie sp.miekinia@wp.pl

Tel.71 736 00 71

Fax.71 736 00 70

 

 

herb Gminy Miękinia Logo Szkoła Bez Przemocy Logo Pajacyk Logo Lulek Logo Napisz List

Rok szkolny
od: 2018-09-03 do: 2019-06-21

Do wakacji zostało: 93 dni
2019-03-19